Nowy spot projektu „Wakacje z wojskiem”

„A Ty co planujesz robić w te wakacje?” – na takie pytanie odpowiada Wojsko Polskie w najnowszym spocie, zachęcając młodych ludzi do wojskowego, letniego szkolenia pod hasłem „Wakacje z wojskiem”. Zgłoszenia przyjmujemy cały czas. Wystarczy wybrać termin, miejsce i czekać na swój turnus. Zaczynamy 10 czerwca

Wojsko Polskie zaprasza młodych ochotników do spędzenia części swoich wakacji na dobrowolnym, darmowym i ochotniczym szkoleniu wojskowym pod hasłem „Wakacje z wojskiem”. Projekt wakacyjnej służby jest skierowany przede wszystkim do osób pełnoletnich w wieku 18-35 lat – szczególnie do tegorocznych maturzystów, studentów, osób w przerwie wakacyjnej oraz tych szukających pracy i zajęcia wakacyjnego. Służba w tym wypadku może stanowić alternatywę dla zwykłej pracy sezonowej.

Oferta „Wakacje z wojskiem” to 70 lokalizacji w całym kraju. Można wybrać odpowiednią dla siebie jednostkę wojskową – czy to pod kątem odległości, terminu, czy charakteru służby. Zaplanowaliśmy 3 turnusy – po 27 dni każdy:

10.06 – 6.07 15.07 – 10.08 19.08 – 14.09

Wystarczy wejść nasz portal www.zostanzolnierzem.pl, zadzwonić na infolinię +48 800 180 110, otworzyć listę kontaktową projektu lub po prostu zgłosić się do wybranego punktu rekrutacyjnego Wojska Polskiego.

Źródło: PAP Media Room