Większość stażystów EY GDS Poland dostaje pracę po stażu

3 lata, 7 edycji to 232 stażystów, z których aż 70% kontynuuje pracę po zakończeniu stażu – te liczby najlepiej oddają sukces programu stażowego EY GDS Poland. Sieć centrów kompetencyjnych rusza z nową rekrutacją. Tym razem 52 osoby mają szansę na karierę w IT, finansach i zarządzaniu projektami

fot. EY GDS

Global Delivery Services (GDS) to sieć centrów kompetencyjnych o globalnym zasięgu. Działa w 9 krajach na 4 kontynentach – w Polsce, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, na Węgrzech, w Argentynie, Meksyku, Indiach, na Filipinach oraz Sri Lance. 

Pracownicy GDS wspierają EY we wszystkich liniach serwisowych, regionach i sektorach. Odgrywają kluczową rolę w rozwoju przedsiębiorstwa. Do końca lipca 52 osoby mogą stać się częścią tego światowego brandu we Wrocławiu– rusza 8. edycja programu stażowego.

Szansa na karierę w globalnej strukturze

Program stażowy EY Global Delivery Services to duża szansa dla młodych, zaangażowanych osób, które pragną zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe. EY GDS zapewnia intensywny program szkoleniowy – zarówno pod okiem kompetentnych pracowników, jak i na uznanych platformach (m.in. na Udemy). Dodatkowo stażysta może uzyskać certyfikaty liderów rynku usług IT, np. Microsoftu.

Kandydaci będą korzystać z najnowocześniejszych narzędzi technologicznych, a także dostaną możliwość wprowadzania nowych rozwiązań. Jednocześnie będą pracować z najbardziej rozpoznawalnymi i wpływowymi graczami na rynkach IT i finansowych w ramach projektów. 

Staż odbywa się w obrębie technologii SAP, ServiceNow, Java, .Net, Cybersecurity, Intelligent Automation. Po pomyślnym ukończeniu stażu EY GDS zapewnia zatrudnienie w ramach umowy o pracę na wybranym stanowisku, m.in. w obszarach Cyber Security, SAP, Finance i PMO. Dotychczas, po 7 edycjach, propozycję pracy otrzymało aż 70% stażystów.

Najważniejsza jest chęć rozwoju

EY Global Delivery Services szuka osób nastawionych na rozwój w obszarach: IT, Project Management oraz Finance. Podstawowe zrozumienie tych sektorów jest dużą zaletą. Podobnie jak samodzielność, zaangażowanie oraz znajomość języka obcego: angielskiego, niemieckiego, francuskiego lub włoskiego. 

Staż trwa pełne dwa miesiące, jest płatny i oparty o umowę o praktykę absolwencką. W Polsce EY GDS ma swoje siedziby we Wrocławiu oraz w Warszawie, jednak do udziału w programie są zaproszeni mieszkańcy z całej Polski.

„Szukamy osób, które stawiają na rozwój osobisty i zawodowy. Nasze dotychczasowe edycje były dużym sukcesem, a teraz otwieramy drzwi dla kolejnych talentów. Dajemy możliwość zdobycia cennego doświadczenia, wszechstronnego rozwoju umiejętności oraz eksplorowania ekscytującego świata IT” – mówi Dominik Woźniak, szef lokalizacji EY GDS na Polskę. 

Zgłoszenia do programu stażowego można przesyłać na stronie EY Global Delivery Services: https://go.ey.com/42SrfS7

Źródło: EY GDS