Piątkowy „prolog” przed Urzędem Gminy Bemowo

Pierwszą odsłoną tegorocznego Rajdu Barbórka będzie oficjalna Ceremonia Startu, która odbędzie się przy budynku Urzędu Dzielnicy Bemowo, przy ulicy Powstańców Śląskich 70. Na rampie startowej zaprezentują się wszystkie załogi, które od sobotniego poranka będą rywalizować na trasach odcinków specjalnych

fot. barborka.pl

Na liście zgłoszeń do tegorocznego, 61. Rajdu Barbórka znalazło się aż 110 załóg. Wszystkich, którzy ostatecznie wystartują w grudniowej imprezie będziemy mogli zobaczyć w czasie ceremonii przed budynkiem Urzędu Dzielnicy Bemowo. Na rampie pojawią się między innymi ubiegłoroczni zwycięzcy: Miko Marczyk, który wygrał klasyfikację generalną 60. Rajdu Barbórka, oraz Łukasz Byśkiniewicz, zwycięzca kultowego Kryterium Karowa.

Oprócz prezentacji, krótkich wywiadów i atmosfery rodzinnego pikniku, czekają na Was także inne niespodzianki. Jedną z nich będzie rajdowy namiot Kajetana Kajetanowicza z zupełnie… nieoczywistą rajdową maszyną. Wielokrotny mistrz Polski, Europy i tegoroczny mistrz świata w kategorii WRC2 Challenger na miejscu porozmawia z fanami, będzie także możliwość zdobycia autografów, plakatów i innych rajdowych pamiątek.

Ceremonia Startu

  • 1 grudnia 2023
  • godzina 18:30 – 20:00
  • Urząd Dzielnicy Bemowo
  • Ul. Powstańców Śląskich 70

Wirtualna Barbórka, prawdziwe ściganie

Automobilklub Polski oraz Top Racing zapraszają na wirtualną edycję 61. Rajdu Barbórka – Ogólnopolskiego Kryterium Asów. Zawody na symulatorze odbędą się dzień przed prawdziwym rajdem – w piątek 1 grudnia w Sklepie Rajdowym Top Racing zlokalizowanym na Autodromie Bemowo.

Już dziś ruszyły zgłoszenia do zawodów. Każdy z uczestników będzie miał możliwość trzykrotnego przejazdu odcinka „Kryterium Karowa” na specjalnie przygotowanym symulatorze. Przejazdy odbywać się będą pod czujnym okiem naszego eksperta i partnera zawodów – Rafała Rulskiego, właściciela firmy 4race.

Dla najlepszych trzech uczestników wirtualnych zawodów przygotowali atrakcyjne nagrody: bony na zakupy w Sklepie Rajdowym Top Racing, szkolenia w firmie 4race oraz wejściówki na 61. Rajd Barbórka.

Zawody odbędą się w eleganckich przestrzeniach sklepu stacjonarnego Top Racing zlokalizowanego w siedzibie Automobilklubu Polski. Sklep oferuje największy w Polsce wybór odzieży i gadżetów zespołów Formuły 1 oraz zespołów rajdowych i wyścigowych.

Zgłoszenia na stronie oficjalnego sklepu Rajdu Barbórka

fot. barborka.pl
Źródło: barborka.pl